sobota, 8 czerwca 2013

Kosmetyki Pat&Rub szczęśliwie dotarły, błyszczyki leżakują

 
Jak się macie? Mamy nadzieję, że i u Was piękna pogoda? Wreszcie rozpoczął się sezon na truskawki i my jemy je pod każdą postacią. Dziś serwujemy Wam shake truskawkowy a w dziele; Kulinaria, świetna sałatka z truskawkami. Smacznego!

Spieszymy dodać, że kosmetyki Pat&Rub szczęśliwie dotarły do Cacynki.
Umówiliśmy się na 10 dni testów. Może się jednak okazać, że recenzja będzie później, bo maluszek odmówi współpracy:) Jesteśmy wyrozumiali dla tak małych testerów:)

Dostajemy zapytania odnośnie błyszczyków. Niestety błyszczyki utknęły u nas w redakcji za co bardzo przepraszamy:(  Zawirowania za konkursami sprawiły, że błyszczyki, które miały być wysłane jako pierwsze, wylądowały na końcu kolejki. Nie martwcie się jednak dziewczyny, dostaliśmy informacje, że w poniedziałek ruszą w drogę. W ramach rekompensaty dostaniecie dłuższy termin na ich przetestowanie:)

Blogerki kulinarne też nie próżnują i czekają na zapowiadane testy. No niestety, tutaj też nie mamy słów pocieszenia. Nie dostaliśmy jeszcze produktów od sponsora, więc nie zamieszczamy zapowiedzi testowania. Przypominamy jednak, że aby testować dany produkt, trzeba mieć bloga, trzeba być naszym obserwatorem i co najważniejsze; zgłosić się do testów pod postem z rozdaniem. Samo wysłanie do nas mejla o współprace, nie jest dla nas sygnałem, że chcecie przetestować właśnie prezentowany produkt.

Tyle słów wyjaśnienia i... przeprosin. Czasem wszystkie siły sprzysięgają się przeciwko nam.

Dzisiaj sobota i nie wiem jak Wy, ale my najlepiej odreagowujemy  stres, jazdą na rowerze. Polecamy świetny felieton na naszej stronie Jadą rowery, kręcą się koła. Sami jesteśmy ciekawi kogóż to dziś spotkamy na ścieżce rowerowej:) Macie jakieś zdanie na ten temat?

Miłego weekendu i dużo słońca!
Zespół testujzCreativeMagazine

2 komentarze:

  1. Również życzę udanego weekendu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A jak prezentuje się sytuacja z balsamami samoopalającymi?
    Chciałam trochę słońca złapać, a nie ma pogody ;(

    OdpowiedzUsuń