poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Chwalimy się:)

Zrobiło nam się wiosennie na blogu:) Nasz blog dostaje koloru:) Cieszy nas to ogromnie. A my zaczynamy wyławiać perełki i chcemy się pochwalić kolejną współpracą.
Recenzje Odette Swan będziecie mogli czytać na naszym portalu www.creativemagazine.pl w dziale testy. Musicie przyznać, że rozpieszczamy Was i dajemy duży kredyt zaufania:)

Słów kilka gwoli przypomnienia warunków współpracy;

BLOG
 1. jeśli piszecie recenzje na nasz blog, zdjęcia powinny być opatrzone podpisem; nazwa waszego bloga dla testujzCreativeMagazine
 2. natychmiast po otrzymaniu kosmetyku, wysyłacie do nas mejl ze zdjęciem otrzymanego kosmetyku i równie szybko, zamieszczacie zajawkę postu na swoim blogu.To jest też czas aby zamieścić nasz znaczek.
PORTAL
 1. jeśli piszecie recenzje na nasz portal, recenzje podpisujecie tylko swoim imieniem i nazwiskiem, a zdjęć nie podpisujecie
 2. natychmiast po otrzymaniu paczki, wysyłacie do nas mejl ze jej zdjęciem, zamieszczacie post informujący o rozpoczęciu współpracy i zamieszczacie naszą okładkę, podlinkowaną adresem naszej strony www.creativemagazine.pl
Kiedy po 7 dniach od zamieszczenia u nas recenzji(czy to na blogu czy to na portalu, czas jest taki sam), zamieszczacie recenzje u siebie, pamiętajcie aby na początku o nas wspomnieć a na końcu recenzji zamieścić nasz znaczek albo naszą okładkę.Niedopuszczalne jest aby pod recenzją kosmetyku, który dostajecie od nas, umieszczać znaczek innej akcji (niestety zdarzyło się). Uprzedzamy lojalnie, że bezceremonialnie zakończymy taką współpracę.

I na koniec jeszcze jedna uwaga. 7 dni musi upłynąć od pojawienia się recenzji u nas a nie od wysłania nam recenzji.Mamy również inne zobowiązania i czasem nie zamieszczamy Waszych recenzji  od razu.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania odnośnie współpracy, to możecie je zamieszczać w komentarzach poniżej lub do nas napisać.

Zrobiło się tak jakoś służbowo i zasadniczo, ale wiąż są niejasności, dlatego wyjaśniamy:)))

A żeby zrobiło się przyjemniej, powiemy tylko, że jutro wybieramy się na konferencję marki OPI i mamy nadzieję, że wrócimy z naręczem pięknych lakierów do naszych testów. Macie wśród tej marki jakiś faworytów? Podpowiecie o co mamy walczyć:)  Nam się marzy to;


8 komentarzy:

 1. Gratulacje dla Odette :)*

  A co do OPI mam ich 4 lakiery - są fantastyczne :) jestem chora na kolekcję LETNIE KOLORY OPI :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje Odette :) Ta kolekcja z filmu Oz jest przepiękna :) Szczególnie ten ostatni lakier :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odette gratuluję!

  Co do OPI to wpadły mi w oko takie perełki, jak:
  -Lights of Emerald City
  -Polka.com
  -Can't Find My Czechbook
  -Divine Swine
  -Don’t Talk Bach to Me
  -Call Me Gwen-ever

  :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje Odette :) Z tej kolekcji Oza mi najbardziej podoba się lakier: When monkeys fly! Zastanawiam się czy w sprzedaży jest jeszcze dostępna limitka z lakierami Opi stworzonymi pod film The Amazing Spider-man, bo kolory na prawdę są fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za gratki, bardzo się cieszę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie się każdy kosmetyk który mogłabym osobiście przetestować aby móc się dzielić z innymi swoimi własnymi spostrzeżeniami :)

  OdpowiedzUsuń