środa, 24 kwietnia 2013

Oj działo się i dziać się będzie!

Długo nie odzywaliśmy się do Was, bo:  

 1. Byliśmy na Fashion Week Poland  (niedługo relacja na naszej stronie)
 2. Braliśmy udział w licznych konferencjach (Iwostin, Cashmere, Barwa, Sephora)
 3. Czekaliśmy na zdjęcia otrzymanych paczek i recenzji
Z czterech paczek, które wysłaliśmy w sobotę, doszły tylko dwie: (w dodatku w jednej skruszył się cień i rozlał klej do przyklejenia sztucznych rzęs. Druga ma status doręczonej, ale wciąż nie dostaliśmy zdjęć). Jutro będziemy przesyłki reklamować, więc prosimy o  chwilę cierpliwości. Myślimy nad innym sposobem doręczania paczek. Może nam coś polecicie? Podpowiecie?

 A oto co dostała do testowania Klaudia z bloga   http://zakatekpasjiklaudii.blogspot.com/
Pewnie zauważyliście, że to sama kolorówka:) My już nie możemy się doczekać zdjęć oka. Już w najbliższym czasie obiecano nam piękny instruktaż kresek. Czy jest tutaj ktoś kto jeszcze kresek robić nie potrafi?:)

A jutro recenzja lakierów od http://nail-artaddict.blogspot.com/

Dziś tylko mały przedsmak:)
Na koniec prośba. Ponieważ do testów zgłaszają się profesjonalistki, bo z takiego założenia wyszliśmy tworząc tego bloga dla blogerek, bardzo prosimy aby do testów zgłaszały się osoby, które  biorą naszą współpracę poważnie i... mają czas. Gimnazjalistki, maturzystki, studentki, które mają inne priorytety (co oczywiście rozumiemy i pochwalamy) niech nie biorą w tym gorącym czasie (egzaminy, matury, sesje, obrony) udziału w naszych rozdaniach. Nie przyjmujemy do wiadomości, że ktoś z tego powodu nie ma czasu napisać recenzji. To można było przewidzieć. Jedynym usprawiedliwieniem są zdarzenia losowe. Bardzo prosimy brać to pod uwagę. Jeśli masz gorący okres, daj szanse innym. Nie proście nas o wyrozumiałość, bo dla nas też nikt jej nie ma.

Mamy nadzieję, że jutro dotrą wszystkie paczki i zakończymy ten dzień w znacznie lepszym nastroju. A dziś musimy sięgnąć po sprawdzone umilacze:) Proszę się częstować. Znacie jakieś lepsze niż czekolada?  Z mniejszą ilością kalorii:) Książka? Film? Prosimy o propozycje:)
Z ostatniej chwili!

Dostaliśmy zdjęcie drugiej paczki:) Magia truskawek i czekolady działa:) Jeszcze tylko muszą dojść dwie paczki. Nie tracimy nadziei:))

A oto co dostała od nas  http://www.amethystblog.pl/

11 komentarzy:

 1. z tym ostatnim zdjęciem to czysta złośliwość ;))))

  paka super, czekam niecierpliwie na recenzje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zawartość paczuszki :)
  Czekam na recenzje zawartości :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wow paczuszki obfite , ja osobiście jestem na statusie bezrobotna więc czasu mam w nadmiarze :) w sumie nie wiem czy się cieszyć czy smucić z tego powodu

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale duże paczki ;) Ja znam dwa sposoby bezuszczerbkowego pakowania paczek. Albo owinąć każdy przedmiot z osobna folią bąbelkową lub po prostu tam, gdzie jest dużo luzu powrzucać pocięte papiery, takie jak np. z niszczarki. Ostatnio doszła do mnie właśnie paczka ze sklepu, gdzie było dużo szklanych rzeczy i miejsca z luzem były wypełnione papierami z niszczarki i nic się nie potłukło, ani nawet nie latało ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miłego testowania dla Dziewczyn :) Będzie o czym poczytać :) z niecierpliwością czekam na recenzje kosmetyków :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ps. zawartość paczek powala ;P

  OdpowiedzUsuń
 8. Udanych testów życzę :)
  A do zabezpieczenia zawartości paczek polecam folię bąbelkową (każdy delikatniejszy produkt owijać) i gazetę (zgniecione kartki powpychać do paczki, by nic nie latało w środku).
  Ewentualnie pomyśleć nad umową z jakąś firmą kurierską, jeśli dużo przesyłek idzie z redakcji (bezpieczniej niż pocztą i nieraz taniej wychodzi coś takiego).

  OdpowiedzUsuń