środa, 8 maja 2013

Przez żołądek do serca

Nie wiem czy zauważyłyście, ale na naszym blogu zawitała nowa zakładka ;Kulinaria. Ponieważ dostawaliśmy mnóstwo zapytań od firm, które są z branży spożywczej, postanowiliśmy zaprosić do współpracy blogerki kulinarne. Dziś na naszym fan page'u zamieściliśmy ogłoszenie i już nasza skrzynka pęka w szwach. Dziękujemy! Na wszystkie zgłoszenia odpowiemy jeszcze dziś.

Pamiętajcie, aby zapoznać się z naszym regulaminem i  że musicie zostać obserwatorami naszego bloga.Jeśli wciąż jesteście zainteresowane, to wysyłajcie swoje dane do wysyłki. Już w przyszłym tygodniu, wybranym blogerkom kulinarnym, będziemy wysyłać pierwsze paczki.

Sami jesteśmy ciekawi czy ten związek urodowo -kulinarny ma przyszłość. A może to mezalians? Jak myślicie? Znacie jakieś fajne blogi urodowo-kulinarne? A może nasz jest pierwszy?

Wszystkie nowe obserwatorki serdecznie witamy. Już w przyszłym tygodniu pierwsze rozdanie kulinarne.
 Zespół testujzCreativeMagazine

9 komentarzy:

 1. prowadzę dwa osobne blogi, kosmetyczny i kulinarny ;)
  2w1 nie chciałam, żeby nie robić 'śmietniczka' ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. hm, zobaczymy jak to się u nas sprawdzi.Musimy chociaż spróbować żeby wyciągnąć jakieś wnioski:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja osobiście lubię 'misz-masz' ;))
   ale skoro założyłam z poczatku kosmetyczny blog, to nie chciałam później obserwującym robić psikusa i wyskoczyć z czasem z pasztetem :))
   a tak wyżywam się na dwóch blogach :D

   jak pisałam mi to nie przeszkadza, w końcu nie samymi kosmetykami człowiek żyje, jeść też trzeba :D

   Usuń
  2. nasze produkty do testów dla blogerek kulinarnych będą bardziej wysublimowane niż pasztet i mamy nadzieję, że nie będzie dyskomfortu:)

   Usuń
 3. ja tam coś wspominałam na blogu kiedyś o gotowaniu, ale kosmetyka jest mi bliższa

  OdpowiedzUsuń
 4. też nam jest bliższa, bo nasz magazyn jest magazynem o modzie i urodzie. Niemniej jednak myślimy o wszystkich kobietach:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, że blog się rozwija :) mi czasami zdarza się też coś ugotować :D Myślę, że połączenie urody i kuchni wyjdzie na dobre :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna wiadomość dla blogerek kulinarnych! ;)

  OdpowiedzUsuń