sobota, 31 sierpnia 2013

KEEP CALM

Dzisiaj miałam zamieścić recenzję mydełek ale wybaczcie, mam tak bardzo pusto w głowie, że jakbym próbowała stworzyć jakiś tekst najpewniej jutro znalazłby się na Mistrzach. Ostatnimi czasy w mojej głowie jak zaczynam myśleć pojawia się tylko jedne słowo. Słowo, które zagości w moim słowniku i domu na zawsze. Wypowiem je głośno, nie dlatego by szukać pocieszenia a dlatego by niejako usprawiedliwić mniejszą aktywność na blogu. Słowem tym jest AUTYZM. Zuzia została wstępnie zdiagnozowana przez lekarzy specjalistów, przed nami jeszcze długi czas i wiele wizyt u lekarzy by diagnoza ta została zapisana na papierze. A ogólnie to wiele lat ciągłej walki, pracy i nadziei.. 

Więcej nie mogę nawet napisać bo ściska mnie w gardle, a ręce zaciskają się w pięści.. 

Więc dzisiaj pokażę Wam kilka zdjęć Zuzy, nie są to typowe stylówy, ot zwykłe ubrania. Chciałam tylko zwrócić uwagę na to, że dzieci fajnie wyglądają w koszulkach z tekstem, który aktualnie jest na czasie. Pamiętacie koszulkę z napisem KARL WHO?  dzisiaj przedstawiam koszulkę KEEP CALM, którą wykonałam osobiście oraz  koszulkę, którą zamówiłam (zanim odkryłam farbki do tkanin) tekst z tej koszulki pewnie wielu jest znany (bo go "podkradłam" ;) ) z bloga NiemodnychPolek, który ubóstwiam za świetne komentarze ;) 

Przy obu koszulkach goszczą na zdjęciach te same portki - szorty, na które nabiłam sama ćwieki, by nadać im pazura. Koszulka Keep calm wyszła lekko koślawo, pierwszy raz robiłam literki.


Wybaczcie mi zatem moje pojawianie się i znikanie, jak tylko będę mogła będę starała się nadrabiać zaległości, przyszły tydzień stoi pod znakiem LEKARZ, codziennie mamy wizytę u innego specjalisty, w tym raz w ciągu dnia aż u dwóch. Postaram się jednak zamieścić jakąś recenzję. Pozdrawiam,

Siwa. 

P.S. Jak podobają się Wam takie koszulki na maluchach ?

5 komentarzy:

 1. Świetne te koszulki :) a spodenki dzięki ćwiekom zyskały uroku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne, najlepsze jak Zuzia siedzi na jakimś krześle z napisem nie czytam vo... i akurat trzyma jakąs ksiazeczke

  OdpowiedzUsuń
 3. Ona jest boska!


  Ściskam mocno kciuki! I wysyłam dużo ciepła.
  Niech się wszystko dobrze ułoży.

  OdpowiedzUsuń