niedziela, 1 grudnia 2013

nagrody

Kochani ja tylko na sekundę ponieważ nie bardzo mogę się ruszać. Marta wysłała mi zdjęcie nagrody, którą otrzymała za aktywność na blogu, wstawiam zdjęcie i uciekam do wyra :)  Czekam też na zdjęcia nagród z ostatniego rozdania ;) Trzymajcie się ciepło!
Siwa

Nagroda Marty

Nagroda Patrycji

Niestety okazało się, że w jednej z bransoletek Patrycji brakuje dwóch oczek (bardzo Cię przepraszam, złożyłam zamówienie i nawet nie przyglądałam się temu co przyszło) to kolejny raz gdy mam zastrzeżenia do towarów sklepu EDIBAZAAR, jeżeli będziecie coś u nich zamawiać (czy na stronie czy na allegro) dokładnie przeglądajcie zamówienie by móc zwrócić na czas :/

9 komentarzy:

 1. Świetny zestaw ;)
  a lakier Rimmel też mam, tylko w kolorze czerwonym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prezent super a kolczyki wlasnie takie jakie lubie:) cieszę się bardzo

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam :D jeszcze nie doszło, Jak tylko dojdzie to obfotografuje

  OdpowiedzUsuń
 4. Nagroda do mnie doszła :D tylko nie wiedziałam, że to od Ciebie :D Nie było żadnej karteczki, przez to zastanawiałam się, skąd to do mnie dotarło :)

  Tutaj w poście jest zdjęcie: http://womancosmeticsreccomending.blogspot.com/2013/11/paczki-paczuszki-czyli-nowosci-u-mnie.html

  Dziękuję i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też zamawiałam u EDIBAZAAR i niestety również byłam niezadowolona ...

   Usuń
 5. Boa noite companheiros, provavelmente disparar um torpedo web grátis está cada vez mais trabalhoso devido falta de opções das operadoras de telefone. Há ainda os websites que prometem entregar meu SMS mas nem sempre chegam recepiente final. Alguns como o Mundo oi e o Oi Torpedo funcionam mas e para as outras operadoras? E os que prometem que enviam e nada chega. Para onde está indo as as minhas menssagens? E para a Tim, Vivo? Alguma Idéia? Ou significa ter de desembolsar?. Foi mal, realmente está difícil achar dicas para enviar torpedos sem custo.
  EcoFlex review
  Healthy Cleanse Reviews

  OdpowiedzUsuń
 6. How does someone extend the range of any Wireless N router? We have an Xtreme N wireless router (Dlink). I must extend the reach of the wireless signal. I realize how to do it for a G signal. I have to know how to do that for an N transmission. Is it possible to apply regular N routers seeing that repeaters. If so, how do i configure them. Thanks to the information.
  Down hill skiting Games

  OdpowiedzUsuń