poniedziałek, 23 grudnia 2013

Wesołych Świąt!

Kochani na wstępie pragnę Was wszystkich z całego serca przeprosić za całkowite zaniedbanie bloga i czytelników w ciągu ostatniego miesiąca, tak jak wspominałam Wam miałam pewne, ważne wydarzenie życiowe i musiałam "wydobrzeć" po nim, dojść do siebie, nabrać siły, energii i chęci.. i już prawie się udało :) Obiecuję, że po świętach wracam ze zdwojoną siłą - będą recenzje, będzie przepis na blok czekoladowo-orzechowy rodem z PRLu ;) i postaram się o jakieś zacne rozdanie :) Dodatkowo mam cichą nadzieję spotkać się w okresie międzyświątecznym z Kubą bo brakuje mi już pstrykania zdjęć.. a wtedy pochwalę się co nam znowu ciekawego (bądź nieciekawego ;) ) wyszło! Więc nie odchodźcie, zaglądajcie, mam nadzieję, że będzie ciekawie!!! 

Chciałabym wszystkim obchodzącym święta życzyć spokojnych, spędzonych w rodzinnym gronie świąt Bożego Narodzenia, niech na Waszych stołach nie zabraknie strawy, w Waszych sercach miłości i radości.. Mikołaj niech będzie hojny nawet dla tych grzecznych inaczej ;) Pamiętajcie o bliskich i o tych całkiem dalekich zostawiając im dodatkowe nakrycie na stole, to wyjątkowy czas - nie odwracajmy się od nikogo. A nieobchodzącym życzę by wypoczęli przed kolejnymi wyzwaniami życia codziennego, korzystajcie z wolnego ile się da! 


Artur wysłał nam zdjęcie nagród, które wygrał w ostatnim konkursie, dziękujemy bardzo! Mamy nadzieję, że Sylvia Bomba również prześle zdjęcie swojej nagrody :)Do zobaczenia niebawem!
Siwa

3 komentarze:

  1. Również życzę wesołych świąt, a do Artura sporo nagród w sam raz na święta by obdzielić dziewczynę:Da blook to ja poproszę z wysyłką do siebie:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Robiłem serduszko, ale kiepsko wyszło, dziekujeee:D

    OdpowiedzUsuń
  3. A ja życzę wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku :*

    OdpowiedzUsuń