wtorek, 17 czerwca 2014

NABÓR NA TESTY / rozdanie lakierowe ZAPRASZAMY

Witajcie!
Powracam zza światów :) Zaniedbałam ten blog, zaniedbałam Was dlatego na wstępie muszę się usprawiedliwić - zaangażowałam się w inny projekt związany z CreativeMagazine, poświęcam się temu bez reszty i sprawia mi to wielką frajdę jednak dzieje się to kosztem obecności na blogu. Długo z szefową CM rozmawiałyśmy o przyszłości tego miejsca i dalej widzimy w nim potencjał więc postanowiłyśmy dać szansę wykazania się "nowej" ;) Ja zostaję, od czasu do czasu będę wpadała do Was z rozdaniem, naborem na testy czy postem około "dzieciowym" a na codzień od końca czerwca urzędować tu będzie Marta zwana Dziurawcem :) Mam nadzieję, że miło ją przywitacie. 

Ale ja nie o tym.. już dawno temu miałam wstawić nabór na kolejną edycję "Wzorkowego szaleństwa", poprzednie prace znajdziecie tu : Wzorkowe szaleństwo part IWzorokowe szaleństwo part IIWzorkowe szaleństwo part IIIWzorkowe szaleństwo part IV. Zmieniają się jednak zasady - wcześniej to my typowałyśmy i same się odzywałyśmy do blogerek, które zajmują się paznokciami dziś chcemy żebyście to Wy się zgłosili! 

Co zatem następuje?
Poszukujemy dwóch blogerek, które przetestują dla nas poniższe zestawy lakierowe i wykonają z nich minimum 5 wzorków na swoich paznokciach - tematyka, wykonanie itd dowolne. O zasadach zaraz, teraz zobaczcie jakie zestawy mogą wpaść w Wasze rączki (jeżeli zgłosicie taką potrzebę mogę umieścić konkretne nazwy i numery lakierów): 
Kogo szukamy?

Szukamy dwóch blogerek, nie koniecznie tylko i wyłącznie zajmujących się ozdabianiem paznokci, tematyka bloga dowolna jednak na blogu musi znajdować się minimum jeden post paznokciowy, będzie potrzebny do poprawnego zgłoszenia się i pomoże nam zdecydować do kogo zestawy powędrują. 

Czego oczekujemy?

Oczekujemy, że z otrzymanego zestawu każda z blogerek w terminie 14 dni od otrzymania prześle nam na maila zdjęcia (wysokiej rozdzielczości, dobre jakościowo) minimum 5 dowolnie wykonanych zdobień paznokci z wykorzystaniem tych lakierów. Przy czym możecie do wzorków używać również ozdób czy lakierów ze swojej własnej kolekcji. Wzorki mają być różne, wymagamy jedynie by były starannie wykonane. Im więcej zdobień wykonacie tym fajniej, tym większe plusy na współpracę w przyszłości ;) Do jednego zdobienia możecie wysłać dowolną ilość zdjęć ( możecie z różnych stron uchwycić dany motyw na paznokciach). 

Regulamin:


 1. Organizatorem naboru na testu jest blog Testuj z CreativeMagazine, fundatorem nagród jest Creative Magazine.
 2. Zgłoszenia przyjmowane będą od 18 czerwca do 30 czerwca 2014. 
 3. W naborze wyłonione zostaną 2 blogerki, które otrzymają do testowania i wykonania zdobień paznokci powyższe zestawy lakierów (jedna blogerka jeden zestaw lakierów) 
 4. Testy polegają na tym, że 2 wybrane blogerki z otrzymanych lakierów zobowiązują się wykonać dowolną ilość zdobień paznokci (jednak nie mniej niż 5) i przesłać zdjęcia tych zdobień wraz z opisem użytych lakierów na maila: blogcreativemagazine@gmail.com w terminie nie późniejszym niż 14 dni od otrzymania przesyłki z lakierami. 
 5. Zdjęcia winny być wykonane i wysłane w wysokiej rozdzielczości, dobre jakościowo - by przy umieszczeniu ich na blogu bądź stronie magazynu www.creativemagazine.pl były wyraźne i dobrze się prezentowały. 
 6. Zdjęcia wykonanych przez uczestników prac będą opublikowane na blogu Testuj z CreativeMagazine, jednak zdjęcia tych najpiękniejszych prac mogą dodatkowo zostać umieszczone wraz z linkiem do bloga autorki na stronie magazynu www.creativemagazine.pl
 7. Zdjęcia powinny być opatrzone znakiem wodnym autorki, jednakże jeżeli zdecydujemy, że któraś z prac zasługuje na publikację na stronie magazynu poprosimy w mailu zwrotnym o zdjęcia tej pracy bez znaków wodnych. 
 8. Blogerki zobowiązują się wysłać jednego maila zbiorczego, w którym umieszczone zostaną zdjęcia do wszystkich zdobień oraz wypisane zostaną lakiery do nich użyte. 
 9. Prace wykonane przez blogerki pojawią się najpierw na blogu Testuj z CreativeMagazine później mogą być sukcesywnie (zbiorczo bądź osobno) publikowane na blogu autorki wraz z linkiem do postu umieszczonego na Testuj z CreativeMagazine. Jednak nie wcześniej niż 3 dni po publikacji postu ze zdobieniami na blogu Testuj z CreativeMagazine.
 10. Przyjmujemy zgłoszenia jedynie od blogerek zamieszkałych na terenie Polski.
 11. Każda osoba prowadząca w sieci bloga może wziąć udział w naborze do testów i przesłać swoje zgłoszenie, pod warunkiem, że na swoim blogu minimum raz opublikowała post ze zdobieniem paznokci.
 12. Spośród wszystkich zgłoszeń przedstawiciele CreativeMagazine wybiorą dwie osoby, które według nich najlepiej poradzą sobie z zadaniem testowym.
 13. Aby wziąć udział w testach trzeba wysłać komentarz z poprawnym zgłoszeniem do naboru i zostać wybranym przez redakcję CreativeMagazine
 14. Dwie wytypowane przez redakcję CreativeMagazine blogerki mają 3 dni na wysłanie danych teleadresowych na maila od ogłoszenia wyników. 
 15. Blogerki wytypowane do testów zobowiązane są do umieszczenia znaczka "Testuj z CreativeMagazine" (do pobrania w regulaminie) na pasku bocznym swojego bloga. Znaczek ten winien znajdować się tam minimum miesiąc od zaczęcia współpracy z Testuj z CreativeMagazine.


Zasady zgłoszenia się :
- musisz być blogerem i publicznym obserwatorem tego bloga,- musisz polubić sponsora testów na facebooku : Fanpage CreativeMagazine- musisz (dowolnie):

* umieścić baner naboru na testy w bocznym pasku swojego bloga albo,
* opublikować na swojej tablicy na facebooku (bądź na swoim fanpage) informację o naborze na testy wraz z linkiem do tego posta.
- musisz napisać komentarz pod tym postem zawierający informację :
* nick pod jakim obserwujesz bloga,
* Imię i pierwszą literę nazwiska,
* adres email,
* podajesz link do posta na swoim blogu z jednym dowolnie wybranym i wykonanym przez Ciebie zdobieniem paznokci (im ładniejsze tym większe masz szanse na zostanie wybranym ;) )
* piszesz czy zamieściłeś baner o naborze z boku bloga lub wklejasz link do umieszczonej informacji na swojej tablicy o tym naborze. (Będziemy sprawdzać!)
* piszesz, który zestaw wolałabyś wygrać. 

Jeżeli coś jest niejasne, macie dodatkowe pytania odnośnie tej współpracy, wątpliwości czy po prostu chcecie pogadać piszcie albo w komentarzach albo na maila blogcreativemagazine@gmail.com sukcesywnie będę odpowiadać. Powodzenia :)
Siwa

21 komentarzy:

 1. Obserwuję jako: MMMaloka
  Lubię na fb jako: Lakierkowo
  Imię i pierwsza litera nazwiska: Mariola M.
  email: muminek526@wp.pl
  link do zdobienia: http://lakierkowo.blogspot.com/2014/05/klub-paznokciowy-tydzien-22.html
  baner na pasku bocznym mojego bloga: www.lakierkowo.blogspot.com
  zestaw nr 1

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję jako: Z miłości do paznokci
  Lubię na fb jako: Z miłości do paznokci
  Imię i pierwsza litera nazwiska: Natalia K-P.
  email: natalia_87.87@o2.pl
  link do zdobienia: http://zmiloscidopaznokci.blogspot.com/2014/05/paznokciowy-klub-rozyczki.html
  baner na pasku bocznym mojego bloga: http://zmiloscidopaznokci.blogspot.com/
  Wybieram zestaw nr 1.Jeśli jakimś cudem zostanę testerką tych pięknych lakierów to postaram się uczynić wszystko,żeby zespół Creative Magazine był w pełni usatysfakcjonowany z mojej wykonanej pracy :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję jako : Lucy nails
  Lubię na Fb jako Lucyna Lachendrowicz i Lucy nails
  Imię i pierwsza literka nazwiska : Lucyna L
  email: telimena.xxx@wp.pl
  Link do zdobienia: http://lucynails-blog.blogspot.com/2014/06/sodkosci-w-zasiegu-reki-zdobienie.html
  baner na pasku bocznym :http://lucynails-blog.blogspot.com/
  Wybieram zestaw:nr.1
  bardzo chętnie przetestuję i postaram się spełnić oczekiwania ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bloga obserwuję jako: My roses nails
  Fanpage obserwuję jako: My roses nails
  Umieściłam banner na pasku bocznym mojego bloga: http://myrosesnails.blogspot.com
  Imię i pierwsza litera nazwiska: Ewa S.
  E-mail: myrosesnails@blogspot.com
  Link do zdobienia: http://myrosesnails.blogspot.com/2014/06/paznokcie-w-stylu-marynarskim-praca-na.html
  Wybieram zestaw nr 1

  :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bloga obserwuję jako: PaZuRkI
  Fb nie mam :P
  Imię i pierwsza litera nazwiska: Patrycja J
  Adres e-mail: inspiracje-pazurkowe@wp.pl
  Baner:http://inspiracje-pazurkowe.blogspot.de/
  Jestem pierwszą wybierającą ZESTAW 2 ;)
  PS. Proszę przejrzeć mojego bloga ogólnie, ponieważ typowych zdobień nie robie, ale zawsze jakaś stylizacja paznokciowa jest ;)
  I jeszcze jedno i najważniejsze: jak widac po linku bloga mieszkam w niemczech czy to problem w testowaniu?
  Z góry dziękuje za odpowiedz ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że w regulaminie jest wszystko napisane ;)
   pkt 10 Przyjmujemy zgłoszenia jedynie od blogerek zamieszkałych na terenie Polski.

   Usuń
 6. hehe :p sorry :p kompletnie mi to umknęło :P to trudno ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, super przedsięwzięcie, z chęcią wzięłabym udział :)
  Bloga obserwuję jako: Paulina Sadkowska, Fanpage jako: Art Nails by Paulina
  Imię i pierwszą literę nazwiska: Paulina S.
  Adres email: paulinartnails@gmail.com
  Link do posta na moim blogu: http://paulinartnails.blogspot.com/2014/06/popeye-praca-konkursowa.html
  Umieściłam link na blogu: http://paulinartnails.blogspot.com/
  Zestaw wolałabym nr 1, ale tak naprawdę praca każdym zestawem będzie dla mnie zaszczytem, jeśli uda mi się wziąć udział w testowaniu :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *Umieściłam baner na pasku bocznym bloga, link do bloga powyżej

   Usuń
 8. Fajna sprawa. :) Ja niestety nie bawię się w jakieś wzorki. :<

  OdpowiedzUsuń
 9. *mixoflife
  * mixoflifeblog@gmail.com
  * http://mymixoflife.blogspot.com/2014/05/neonowe-motylki-na-wiosne.html
  * baner: http://mymixoflife.blogspot.com/
  * Zestaw 2

  OdpowiedzUsuń
 10. * Karola Zajączkowska
  * Karola Z.
  * karoolazajączkowska@gmail.com
  * http://carolencia.blogspot.com/2014/01/czesc-ferie-dobiegaja-konca.html
  * https://www.facebook.com/pages/Carolencia-BLOG/1382472845345912
  * zestaw 2

  OdpowiedzUsuń
 11. Obserwuję jako: Modnania
  Lubię na fb jako: Anna Wróbel
  email: modnania@o2.pl
  link do zdobienia: http://modnania.blogspot.com/2014/06/kropeczkowo-kwiatuszkowo.html
  baner na pasku bocznym mojego bloga: http://modnania.blogspot.com/
  zestaw nr 2

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję jako: Emibloguje
  Lubię na fb jako:Emibloguje
  Imię i pierwsza litera nazwiska: Emanuela. W
  email: emibloguje@wp.pl
  link do zdobienia: http://emibloguje.blogspot.com/2014/06/babelki-w-kolorze.html
  baner na pasku bocznym mojego bloga: http://emibloguje.blogspot.com
  zestaw nr 2

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję jako : terii teresa f.
  Lubię na Fb jako Teresa Terii Frątczak
  Imię i pierwsza literka nazwiska : Teresa F.
  email: teriiworld@gmail.com
  Link do zdobienia: http://lifestyleterii.blogspot.com/2014/05/koci-swiat.html
  baner na pasku bocznym :http://lifestyleterii.blogspot.com
  Wybieram zestaw:nr.2

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję jako: Ituu Itk
  Lubię na fb jako: Małgorzata Popielarska
  Imię i pierwsza litera nazwiska: Małgorzata P
  email: popielarskam@wp.pl
  link do zdobienia: http://ituunails.blogspot.com/2014/05/black-saint-i-one-stroke.html
  baner w pasku bocznym: http://ituunails.blogspot.com/
  Wybieram zestaw nr 2

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję jako: Margaret Nail Art
  Lubię na fb jako: GosiaDaniel Kulikowscy
  Imię i pierwsza litera nazwiska: Małgorzata K.
  email:nailartbymargaret@gmail.com
  link do zdobienia: http://nailartbymargaret.blogspot.com/2014/06/lato-w-tropikach.html
  baner na pasku bocznym mojego bloga: http://nailartbymargaret.blogspot.com/
  zestaw nr 2 :) lakier neonowy mnie skusił :) <3

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam na bloga z konkursami/rozdaniami, możesz dodać także swój konkurs ; )
  http://blogowekonkursy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. No to na koniec jeszcze ja się spróbuję załapać
  * obserwuję: SYLA
  * lubię jako: Lakieromania syli
  * adres email: nairda29@gmail.com
  * link do posta ze zdobieniem paznokci: http://lakieromaniasyli.blogspot.com/2013/11/123-galaktycznie-dla-frambuesy.html
  * banerek: http://lakieromaniasyli.blogspot.com/
  * zestaw nr 2

  OdpowiedzUsuń
 18. * nick pod jakim obserwujesz bloga, Adrianna Karpowicz

  * Imię i pierwszą literę nazwiska, Adrianna Karpowicz

  * adres email, adriannakarpowicz@gmail.com

  * http://pazurkiumyszy.blogspot.com/2014/04/neonowy-lakier-strukturalny-od-lovely.html

  * jest banerek http://pazurkiumyszy.blogspot.com/

  * piszesz, który zestaw wolałabyś wygrać. 2

  OdpowiedzUsuń
 19. kiedy będą wyniki ?

  OdpowiedzUsuń