niedziela, 6 lipca 2014

Wyniki rozdania lakierowego!

Kochani!
Nie było łatwo ale musiałam wybrać i powiem Wam, że doszłam do momentu, że z czterech genialnych zdobień musiałam wybrać twórców dwóch najlepszych i byłam w kropce, stąd tak długo czekacie na wyniki. Ostatecznie jak już się zdecydowałam okazało się, że obie wybrałyście zestaw numer 1..
Mówię co następuje:

Zestaw numer 1 otrzymuje Lucy - nails

Natomiast zestaw numer 2 otrzymuje My roses nails , wiem, że chciałaś otrzymać zestaw numer 1, jeżeli chcesz zrezygnować z testów zrozumiemy a jeżeli nadal chcesz wziąć w nich udział to dorzucę Ci coś do zestawu ;)

 Chciałabym podziękować za dużą frekwencję, widzę, że lubicie tworzyć więc okazji by zrobić to dla Creative będzie jeszcze więcej w przyszłości. Zaglądajcie i obserwujcie nas na bieżąco.

Wygranym gratuluję, proszę byście teraz jeszcze raz dokładnie przestudiowały regulamin rozdania, tam macie terminy, macie wyjaśnione co i jak ale oczywiście jak coś nie będzie jasne bądź pewne śmiało piszcie na maila a ja będę w miarę możliwości najszybciej jak to możliwe odpisywała. Lakiery wyjdą ode mnie jeszcze w tym tygodniu, muszę je tylko porządnie zabezpieczyć żebyście nie miały powtórki z rozrywki i nie otrzymały ich w takim stanie jak ja (rozlał się jeden zielony lakier i musiałam zmywaczem czyścić wszystkie te lakiery powyżej żeby po ludzku wyglądały ;) ) Pozdrawiam, dużo słońca życzę
Siwa

17 komentarzy:

 1. Dziewczyny gratuluje!!

  Szkoda, ze nie pokazalas zwycieskich prac ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pokazałam. Jak wejdziesz w link każdej z dziewczyn (zrobiłam na górze odnośnik) masz zdjęcia wygranych wzorków, nie mogłam bez pytania skopiować zdjęcia z ich blogów :) Pozdrawiam

   Usuń
 2. Gratuluję, Lucyna ty szczęściaro!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Dziękuję bardzo za docenienie mojego bloga ;) Bardzo się cieszę ;) ale będzie zabawa! Ewa gratulacje ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. to nie tak że zestaw nr 2 mi się nie podoba, jestem zachwycona i oczywiście wezmę udział w testach ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratki laski :) Lucy i Ewcia brawo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje, mistrzowskie paznokcie dziewczyny! :)

  OdpowiedzUsuń