czwartek, 11 lipca 2013

Wyniki rozdania wyprawek :)


Kochane mamuśki wyniki miały być jutro ale ze względu na mało zgłoszeń przesunęliśmy je na dzisiaj. Nie jest już tajemnicą kto na wyprawkę dla maluszka się załapał, ale żeby było oficjalnie przedstawiamy Wam trzy szczęśliwe blogerki:

1. Molimoli z bloga Testujepróbuje

2. Inspiracjeonline z bloga InspiracjeOnline

3. Mixoflife z bloga Mymixoflife

Zwycięzcom gratulujemy, maile do Molimoli i Inspiracjeonline zostały wysłane z prośbą o adres do wysyłki, prosimy też Mixoflife o emaila z danymi i oświadczeniem o zapoznaniu się z regulaminem. Chciałybyśmy jutro wysłać paczki a mamy tylko jeden adres. Czekamy na piękne teksty i zdjęcia :)

Wszystkim pozostałym mamusiom dziękujemy za zgłoszenia, nie poddawajcie się jeszcze wiele rozdań przed nami, na które już teraz serdecznie zapraszamy. Dobrej nocy !


A teraz trochę prywaty ;)
Mamy pytanie do blogerek pracujących na bloggerze, w jaki sposób kochane umieszczacie posty w zakładkach? Chciałybyśmy posegregować stare posty i nowe umieszczać już w odpowiednich kategoriach jednak poza etykietami nie potrafimy ich wsadzić w odpowiednie działy. Help !!! ;)

Zespół testujzCreativeMagazine


3 komentarze:

 1. Czy blyszczyki zostaly juz wyslane? Czekamy od 20-go maja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Karino błyszczyki zaginęły na naszej cudownej Poczcie Polskiej i w tej chwili jest złożona reklamacja, czekamy na jej wyniki. Nawet jak się nie odnajdzie to w sierpniu dostaniemy nową partię (tak późno, ze względu na sezon urlopowy) i roześlemy ją natychmiast do Państwa. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, niestety nie pierwszy raz Poczta Polska nas zawiodła.

   Usuń
 2. Paczka doszła - świetna:)
  Recenzja już się pisze;)

  OdpowiedzUsuń