czwartek, 27 lutego 2014

konkurs urodzinowy!

Jak wiecie (albo i nie) pod koniec stycznia nasz blog obchodził pierwsze urodziny. Z tego też powodu organizujemy dla Was konkurs :) Dziękuję, że przez ten rok byliście z nami, że w lipcu gdy blog zmienił "właściciela" przyjęliście mnie serdecznie, i zaakceptowaliście zachodzące w blogu zmiany. Konkurs jest moim  - naszym podziękowaniem dla Was :)

Konkurs jest tym razem kreatywny, fotograficzny, każdy z Was może przesłać jedno zdjęcie (bądź kolaż z maksymalnie 3 zdjęć) o temacie "przepędzamy zimę, przywołujemy wiosnę!" Ważne byście zamieścili na zdjęciu karteczkę (ewentualnie napisali na piasku, bluzce, ręce i czym tam chcecie), o której wspominam w regulaminie - żebym wiedziała, że zdjęcie nie brało udziału w innym konkursie i zostało stworzone na potrzeby tego konkursu :) Interpretacja tematu jest dowolna, możecie topić marzannę, możecie odprawiać taniec godowy, możecie suszarką topić resztki śniegu.. sadzić kwiatki, co tylko przyjdzie Wam do głowy! 

Plakat konkursu :


ZESTAW nr 1

ZESTAW nr 2

DOWOLNA BLUZA OD BINOLKI *Przy czym dodam, że bluza może być zarówno dziecięca jak i dla dorosłych, rozmiar oraz kolor są do ustalenia z Binolką, jak również wzór, który sobie wybierzecie, a który ona Wam na tej bluzie namaluje :) Czas realizacji wygranej bluzy uzależniony jest od tego czy Binolka będzie posiadała wybrany kolor i rozmiar czy będzie musiała bluzę zamówić oraz od obrony Binolki, którą to ma w marcu i, za którą trzymamy bardzo mocno kciuki! 

Regulamin konkursu: 

1.Organizatorem konkursu jest blog Testuj z CreativeMagazine, fundatorem nagród jest Creative Magazine oraz Malowane Koszulki
2. Konkurs trwa od 27 lutego do 27 marca 2014, 4 tygodnie. Przedłużony został do 6 kwietnia
3. W konkursie do wygrania są 3 nagrody widoczne na zdjęciach powyżej.
4. Konkurs polega na przesłaniu zdjęcia (ewentualnie kolażu z max 3 zdjęć) o temacie "przepędzamy zimę, przywołujemy wiosnę" ma to być zdjęcie autorskie, wykonane na potrzeby tego właśnie konkursu. Zdjęcia przesyłamy na maila blogcreativemagazine@gmail.com
5. NA ZDJĘCIU UMIESZCZAMY KARTECZKĘ Z NAPISEM "100 LAT DLA TESTUJ Z CM" ewentualnie może to być napis na ręce, bluzce, piasku, trawie, wykonany z patyków itp BYLE NIE WSTAWIONY W ZDJĘCIE W PAJNCIE LUB PHOTOSHOPIE CZY INNYM PROGRAMIE
6. Zdjęcia nadesłane na konkurs umieszczone będą na dole postu konkursowego, galeria będzie uaktualniana przynajmniej raz dziennie więc jeżeli ktoś przez dłuższy czas nie będzie widział swojego zdjęcia proszę wysłać zgłoszenie jeszcze raz.
7. Jury, w skład którego wchodzi : przedstawiciel CreativeMagazine, Binolka z Malowanych koszulek oraz ja wybierze 3 naszym zdaniem najlepsze prace konkursowe, które zostaną nagrodzone.
8. W przypadku niezgłoszenia się któregoś, ze zwycięzców przez tydzień od ogłoszenia wyników wyłoniony zostanie inny zwycięzca.
9. Zweryfikuję zgłoszenie zwycięzców dokładnie dlatego wypełnijcie każdy krok opisany poniżej.
10. Nagrody wysyłam jedynie osobom zamieszkałym na terenie Polski.
11. Każdy ma prawo do wzięcia udziału w konkursie, zarówno osoby pełnoletnie jak i niepełnoletnie. Gdy wygra osoba niepełnoletnia poproszę o skan pisemnej zgody rodzica na wzięcie udziału w konkursie.
12. Jeżeli w konkursie nie weźmie udziału minimum 30 osób (30 zdjęć konkursowych) zostawiam sobie prawo do odwołania konkursu bądź wydłużenia terminu zgłoszeń.
13.  Aby wziąć udział w konkursie trzeba spełnić wszystkie kroki zawarte pod spodem w "Zasadach konkursu"
14. Jeżeli osoba, która wygra konkurs, w krótkim czasie po obwieszczeniu wyników przestanie być obserwatorem bloga zostanie zablokowana i nie będzie miała możliwości wzięcia udziału w żadnym innym konkursie. 


 Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)  
Zasady dla prowadzących bloga:


1. Musisz być publicznym obserwatorem tego bloga
2Musisz polubić profil fundatorów nagród na Facebooku: CreativeMagazine oraz Malowane Koszulki, musi to być widoczne. Ustawienia prywatności niektórych facebookowiczów nie pozwalają na zobaczenie "polubienia". Najbezpieczniej jest polubić z profilu prywatnego. 
3Musisz :
- umieścić baner konkursu (zdjęcie zamieszczone wyżej) w bocznym pasku bloga wraz z linkiem do tego posta
- udostępnić publicznie informację o konkursie na swoim fanpage bądź prywatnej tablicy z profilu  CreativeMagazine  LINK DO UDOSTĘPNIENIA
4. Wysyłać maila ze zdjęciem konkursowym, temat maila to "konkurs urodzinowy", w treści maila wpisujesz: 
- nick obserwatora,
- imię i nazwisko bądź nick z jakiego polubiłeś/łaś profil fundatora nagród 
- podajesz link do swojego bloga, na którym znajdę baner oraz link do udostępnionego postu z tablicy CreativeMagazine (2 linki!) 
- piszesz, którą nagrodę chciałbyś wygrać według kolejności np. 3,2,1

Przykład:
obserwuję: kowalskijan
imię i nazwisko: Jan Kowalski
link 1 :www...
link 2: www..
najbardziej podoba mi się nagroda numer 3, później numer 2.. Zasady dla osób nie posiadających własnego bloga: 1. Musisz być publicznym obserwatorem  tego bloga
2. Musisz polubić profil fundatorów nagród na Facebooku : CreativeMagazine oraz Malowane Koszulki
3. Musisz udostępnić publicznie informację o rozdaniu na swojej tablicy na portalu Facebook, informację o rozdaniu znajdziesz na profilu fundatora nagród:  LINK DO UDOSTĘPNIENIA
4. Wysyłać maila ze zdjęciem konkursowym, temat maila to "konkurs urodzinowy", w treści maila wpisujesz: 
- nick obserwatora,
- imię i nazwisko bądź nick z jakiego polubiłeś/łaś profil fundatora nagród 
- podajesz link do udostępnionego postu z tablicy CreativeMagazine 
- piszesz, którą nagrodę chciałbyś wygrać według kolejności np. 3,2,1

Przykład:

obserwuję: kowalskijan
imię i nazwisko: Jan Kowalski
link: www...
wybieram nagrodę nr 3, później 2, później 1 
****************************************GALERIA KONKURSOWA*******************************************
Elżebieta Trocewicz - Pani Ela ma już od nas małą nagrodę niespodziankę za odwagę wysłania pierwszego zgłoszenia.

Anna Walczyk
Monika Koza

Kamila Fura
Mariana Szymańska
Wioletta Dzięcioł - po lewej stronie oka zima, po prawej ciepła wiosna. 
Bożena Małkowicz
Renata Wydryszek 

Joanna Pyzik
Lucyna Lachendrowicz

Ela Komarzynska

Beata Zawadzka

Katarzyna Wierzba
Angelika Szwedo
Karolina Rogala

Dorota Kalkowska

Karolina Sidorowicz
Agnieszka Kosior
Patrycja Borcz

UWAGA! 
Ostatnio są problemy z przyciskiem "dodaj do obserwatorów" blogerka Kasia Majgier przejrzyście wyjaśnia w jaki sposób ominąć przycisk a dodać konkretny blog do obserwacji, zapraszamy do lektury : JAK ZAOBSERWOWAĆ BLOG?

9 komentarzy:

 1. obserwuję: Karolina Jurkiewicz
  imię i nazwisko: Karolina Jurkiewicz
  link: https://www.facebook.com/jakotako.sialala/posts/432340613566668?stream_ref=10
  wybieram nagrodę nr 1, później 2, później 3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Karolino proszę jeszcze raz dokładnie przeczytać regulamin oraz zasady konkursu. Nie jest to rozdanie a konkurs kreatywny, w którym każdy uczestnik musi wysłać pracę konkursową - zdjęcie. A te informacje, które Pani podała w komentarzu proszę razem z pracą konkursową wysłać mailem o czym mówi dokładnie punkt 4 Zasad " Wysyłać maila ze zdjęciem konkursowym, temat maila to "konkurs urodzinowy", w treści maila wpisujesz:
   - nick obserwatora,
   - imię i nazwisko bądź nick z jakiego polubiłeś/łaś profil fundatora nagród
   - podajesz link do udostępnionego postu z tablicy CreativeMagazine
   - piszesz, którą nagrodę chciałbyś wygrać według kolejności np. 3,2,1"

   Usuń
 2. Nie mogę od wczoraj dołączyć do obserwatorów
  "Przepraszamy...
  Realizacja Twojego żądania była niemożliwa. Spróbuj ponownie teraz lub trochę później."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My mamy ten sam problem na innych blogach od dwóch dni. Proszę wziąć udział a w między czasie próbować co jakiś czas dodać nas do obserwatorów, w końcu pójdzie - opinia z innych blogów :/

   Usuń
  2. Cały czas próbuję dodać się do obserwatorów i ciągle komunikat j.w. Szkoda, bo mam fajny pomysł na zdjęcie.

   Usuń
  3. Nie wiemy skąd wynika ten błąd, jednak stale obserwatorów przybywa, więc ogólnie myślę, że to problemy z blogspotem. Proszę wziąć udział, przy weryfikacji zgłoszenia w przypadku wygrania wezmę pod uwagę Pani problemy.

   Konkurs z pewnością zostanie przedłużony bo jest 6 zgłoszeń a powinno być 30 by go rozwiązać.

   Usuń
  4. Jeżeli macie problem by zostać obserwatorem na blogu,tu dobra duszyczka wszystko wyjaśnia,bo ostatnio przycisk "dodaj do obserwowanych"nie działa
   http://katarzynamajgier.blogspot.com/2012/06/jak-dodac-blog-do-listy-czytelniczej.html
   Mam nadzieje,że pomogłam:)pozdrawiam

   Usuń
 3. Fajnie, że nie trzeba mieć bloga aby wziąć udział w konkursie. Wreszcie ktoś pomyślał o takich jak ja :) Musze wieczorem zająć się tym konkursem :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za umieszczenie mojego zgłoszenia :)

  OdpowiedzUsuń