niedziela, 3 marca 2013

Olejki wędrują do....

....dwóch blogerek:)  Właścicielki blogów; http://bajzelkosmetyczny.blogspot.com/  oraz http://mygirlishkingdom.blogspot.com/ prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem i przesłanie nam potrzebnych danych, w tym danych do wysyłki. Postaramy się wysłać peelingi jak najszybciej. Poniżej kompozycje olejów.Dziewczyny możecie sobie wybrać olejki, ale muszą być dwa różne:) Wszystkich zapraszamy na nasz fan page CreativeMagazine oraz na stronę http://creativemagazine.pl/  W najbliższym czasie przewidujemy konkurs dla naszych fanów.A my już szykujemy kolejne rozdanie, o którym poinformujemy  już w poniedziałek.
My uciekamy szukać przystojnego masażysty i Wam radzimy uczynić to samo:))) Do poniedziałku:)

Kompozycje olejów Kurland® Salve-in-terra®

Produkty:
  • Salve-in-terra®Kompozycja olejów FRESH UP - Mieszanka szlachetnych olejów bazowych: oleju migdałowego, z dziurawca, sezamowego i arganowego, z dodatkiem olejków eterycznych i perfumeryjnych jeżyny, mięty pieprzowej, cytryny, rozmarynu, lawendy i kokosa, nadających kompozycji owocowo – świeżą nutę.
  • Salve-in-terra®Kompozycja olejów INSPIRATION - Mieszanka szlachetnych olejów bazowych z jojoby, migdałowego, arganowego i oliwek z dodatkiem olejków eterycznych rozmarynu, piżma, cytryny, gorzkiej pomarańczy, wetywerii i nasion marchewki, nadających lekko drzewną, zmysłowo – cierpką nutę.
  • Salve-in-terra®Kompozycja olejów RED ROSES - Mieszanka szlachetnych olejów bazowych: migdałowego, arganowego, z dziurawca i lnianego z dodatkiem olejków eterycznych i perfumeryjnych róży, plumerii i jabłka, nadających lekką, zmysłową nutę.
  • Salve-in-terra®Kompozycja olejów SPARKLING - Mieszanka szlachetnych olejów bazowych: migdałowego, arganowego i z oliwek. Olejki eteryczne i perfumeryjne szampana, cytryny, plumarii, wetywerii i papai, nadają odświeżającą nutę.
  • Salve-in-terra®Kompozycja olejów TIME TOGETHER - Mieszanka szlachetnych olejów bazowych: z jojoby, migdałowego, sezamowego, lnianego, arganowego i z oliwek. Owocowo-kwiatową nutę nadają olejki eteryczne i perfumeryjne plumerii, cytryny i papai oraz jabłko.
informacja zaczerpnięte ze strony http://www.haslauer.pl/page/165-pielegnacyjne-kompozycje-olejow

3 komentarze: