środa, 13 marca 2013

Recenzja - perfumy TERESA KOPIAS

„Ubierać zapachem mody” – hasło, które przyświecało Teresie Kopias podczas tworzenia pierwszego zapachu sygnowanego jej własnym nazwiskiem, bardzo mi się spodobało.
Już sama nazwa mojego bloga „Pasje rozmarzonej Skrzypaczki” mówi o mnie, że jestem Kobietą z wieloma pasjami. W tym haśle zostały połączone dwie moje pasje, a mianowicie uroda i moda. 

Perfumy Teresa Kopias mieszczą się w bardzo eleganckim, szklanym flakoniku w kształcie diamentu. Dodatkowo tuż przy dozowniku przewiązane są zalotną wstążeczka co nadaje im wdzięku i przyciąga uwagę kobiet.  W tej cudownej buteleczce znajduje się 100 ml perfum.

Całość zapakowana w kartonowe pudełeczko. 

Lubię świeże, delikatne zapachy.
Nuta zapachowa perfum to połączenie cytrusów i kwiatów. Zapach jest bardzo ładny, przyjemny, lekki, nie duszący. Swoim zapachem przyciąga nie tylko kobiety, ale także mężczyzn, co myślę, że dla większości kobiet jest bardzo ważne.

Ważne jest, że zapach perfum wraz z czasem, który mija od pierwszego psiknięcia, zmienia się. Najpierw pachną bardzo intensywnie, później stają się bardziej delikatniejsze.
Perfum tych używałam zaraz po kąpieli, jak i w ciągu dnia, sprawdzając ich trwałość. Przez okres 10 dni, starałam się nie używać żadnych zapachowych żeli, płynów do kąpieli, ani innych perfum.

Pragnę zaznaczyć, że jestem osobą niepalącą oraz że w moim domu papierosy nie goszczą.
Po kąpieli używałam perfum spryskując nimi okolice szyi, dekoltu i karku. Tutaj perfumy zaskoczyły mnie swoją trwałością. Rano budziłam się, czując piękny zapach na ciele. A więc bez problemu utrzymują się one na ciele ok. 12 godzin.
W ciągu dnia również używałam tych perfum, spryskując nimi nie tylko ciało, ale także ubrania. W tej roli także się sprawdziły.
Nie tylko ja zachwyciłam się tymi perfumami. Bardzo spodobały się mojemu Mężczyźnie, który miał i ciągle ma okazję poczuć ich zapach.
Perfumy są bardzo wydajne. Wystarczy jedno psiknięcie, aby zapach zagościł na naszym ciele czy ubraniu.
Szkoda, że nie można kupić tych perfum …

Są one dostępne jedynie w salonach mody Teresy Kopias. Można je otrzymać, będąc stałą klientką tychże salonów.

Jestem bardzo zadowolona, że mam okazję testować tak wspaniałe i elitarne perfumy. Będą mi one towarzyszyć w tych najważniejszych dla mnie wydarzeniach mojego życia. 

Recenzje dla testujzCreativeMagazine przygotowała  http://womancosmeticsreccomending.blogspot.com/

2 komentarze:

  1. Jeszcze raz bardzo dziękuję za udostępnienie tych elitarnych perfum do testowania :)

    Pozdrawia

    Rozmarzona Skrzypaczka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapach wydaje się bardzo zachęcający :))

    OdpowiedzUsuń