niedziela, 24 marca 2013

Serce rośnie:)

Rośnie serce i nasz entuzjazm jak widzimy Wasze komentarze, dlatego postanowiliśmy nagradzać naszych najaktywniejszych komentatorów. Nie będziemy jednak mówić kto, kiedy, co dostanie. Osoby zapisane w klubie, dostarczyły nam swoje adresy do korespondencji więc niech się nie zdziwią jak któregoś dnia, zupełnie niespodziewanie, dostaną od nas paczkę:) Osoba obdarowana może się pochwalić:) Dlatego przypominamy, że WARTO do nas dołączyć:)
A my, nawet jak nas tutaj nie ma, ciężko pracujemy aby móc rozpieścić Was urodowo. Ostatnio redakcja walczy z wirusem, który dziesiątkuje nasz zespół. Złośliwość rzeczy martwych, też daje nam we znaki no i pogoda nas dobija. Jednak poddać się nie mamy zamiaru.

Dziś kolejne ROZDANIE.

Lakiery ORLY miały mały poślizg i dopiero w poniedziałek zawitają u http://www.amethystblog.pl/

A, że chcielibyśmy dodać trochę koloru naszemu redakcyjnemu blogowi, to dziś też rozdamy lakiery. Tym razem lakiery GOLDEN ROSE Ktoś chętny? Ktoś ma pomysł na te maleństwa? Zależy nam na ładnych zdjęciach. KOLOROWYCH! Może w ten sposób przywołamy wiosnę. Jedzenie śniegu nie pomaga:) Czytamy wnikliwie regulamin, wpisujemy się w komentarzach, dajemy znać znajomym o naszym rozdaniu. Im będzie nas więcej tym częściej będą rozdania i tym samym, więcej osób będzie ukontentowanych – jak mawia Czesiu:)) Akcję PRZYWOŁUJEMY WIOSNĘ KOLOREM, uważam za rozpoczętą!

7 komentarzy:

 1. to może tym razem mi się uda zgłaszam sie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również się zgłaszam :) A pomysłów mam co niemiara :)O

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam lakiery Golden Rose :) dlatego zgłaszam się!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dołączam, zgłaszam się a piękne zdjęcia mogę zagwarantować w 100 procentach dzięki nowej zabawce :) Zmalujemy popstrykamy i pooglądamy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wczoraj wysłałam z głoszenie do CreativeMagazine, więc może jako nowicjuszce mi się uda ;) tym bardziej, że w końcu udało mi się zapuścić piękne, długie pazurki :D

  OdpowiedzUsuń