niedziela, 10 marca 2013

Peeling już szczęśliwy

Peeling szczęśliwie dotarł. Nic się nie stłukło, podobno olejek pachnie nieziemsko:) Czyli tak jak obiecywaliśmy:) Czekamy w takim razie na recenzje.

My już mamy recenzje wszystkich kosmetyków Sephory. Zanim jednak zamieścimy je na blogu, damy jej ostatnie szlify. Tak panie, zastrzegamy sobie prawo do redagowania przesłanych nam materiałów. Czasem recenzja jest zbyt długa, źle się ją czyta. Czasem ma błędy, literówki. Jednak Wasza opinia jest dla nas świętością i tego nigdy nie zmieniamy. Gdy zamieścimy recenzje na blogu, warto sprawdzić czy z nią wszystko ok. Wszak firmujecie ją swoim blogiem. Gdyby coś się Wam nie podobało, znaleźlibyście błąd, którego my nie zauważyliśmy, napiszcie! Niezwłocznie poprawimy. Prosilibyśmy również o nie obrabianie zdjęć typu ucięte rogi, efekt komiksowy itp itd.Chcemy mieć na blogu jakąś spójność więc zdjęcia obrobimy sami. Wy tylko zadbajcie o dobrą ich jakość.
To byłoby na tyle. Przypominamy, że kto pyta nie błądzi więc zachęcamy do zadawania nam pytań.
Dziś Dzień Mężczyzny i coś nam się wydaje, że będzie się dzisiaj działo i tu i tam:))) Przynajmniej u nas na profilu, na pewno:))) Miłego dnia i wszystkiego najlepszego dla waszych panów, bo wśród obserwujących, chyba żadnego nie mamy? A może jednak?:)))
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz