piątek, 8 lutego 2013

Plante System, Les Soins Bio, Gel Contour des Yeux Anti-Cernes


Piękne spojrzenie to jest to o czym marzy i do czego dąży każda kobieta. W tym celu regulujemy brwi, wydłużamy i podkręcamy rzęsy, malujemy oko itd.. ale często ogóle wrażenie psują nam wory i siniaki pod oczami. Która z nas nie zna tego problemu? Nawet jak nie ma ich na stałe (zazdroszczę!) to zdarza się, że po nocnych wariacjach trzeba iść do pracy a tam oczy jak po walce z Gołotą… wtedy szukamy czegoś co nam pomoże, najlepiej natychmiastowo.

Próbowałam wielu kremów, sztyftów, preparatów z kulką, moje wory jak były, tak są. Jednak jak nadaża się okazja wypróbowania czegoś nowego, to jestem zawsze za.

Tym razem jest to Plante System Les Soins Bio – żel pod oczy.

Głównymi składnikami żelu są:

  • PES® – wygładza i regeneruje skórę, przeciwutleniacz
  • Woda kwiatowa z chabra bławatka – właściwości łagodzące, zmniejsza obrzęki
  • Wyciąg z arniki – właściwości łagodzące
  • Kwas hialuronowy - nawilża górne warstwy naskórka
  • Wyciąg z paproci –właściwości tonizujące

Producent zapewnia, że krem zmniejsza cienie pod oczami, likwiduje obrzęki, oraz działa tonizująco. Nie oczekiwałam cudu i cudu nie otrzymałam. Krem nie zlikwidował cieni pod moimi oczami, ale pewnie taka moja uroda i już!

Jednak codziennie rano wklepuję go pod oczy i obrzęki rzeczywiście dość szybko likwiduje i delikatnie nawilża okolice oczu.

Ważne jest również to, że nie podrażnia moich bardzo wrażliwych oczu, czyli stworzony jest dla alergików.

Joanna

1 komentarz:

  1. Żel ma zapobiegać powstawaniu cieni pod oczami? Ile to już kosmetyków obiecywało takie cuda, ile kosmetyczek, ilu dermatologów. W moim wypadku to niestety stek bzdur. Za moje cienie pod oczami odpowiedzialna jest cienka skóra i krem jej nie pogrubi. I to jest jedyny minus tego produktu. Ponieważ genialnie radzi sobie z opuchnięciami. Efekt jest porównywalny do trzymania pod oczami łyżki wyjętej z zamrażalnika albo wsadzenia głowy na minutę pod lodowata wodę – a tego przecież nikt nie lubi. Użycie żelu wieczorem skutecznie redukuje efekt pandy o poranku. Możecie zapomnieć o podbitych oczach. Dodatkowo krem nadaje się pod makijaż, bo świetnie nawilża naskórek, szybko wysycha i nie tworzy tłustej powłoki. Jedno jest pewne! Nie zniweluję tym specyfikiem cieni pod oczami, ale opuchnięcia zniknęły jak za dotknieciem czarodziejskiej różdżki.

    OdpowiedzUsuń